SMS teavituskeskkond

Tallinna Muinasjutu Lasteaed on liitunud Tallinna Linnavalitsuse Sõnumisaatmise süsteemi pilootprojektigaSüsteem võimaldab lasteaial saata lastevanematele olulisi teateid. Registreerides ennast SMS-teavituste saajaks saate kasutama hakata ka mugavat lasteaiaarvete tasumise maksekeskkonda.

Süsteemi kasutamiseks on vajalik Teie nõusolek kasutada Teie nime, isikukoodi ja mobiilinumbrit. Isikukoodi on vaja kuna andmebaas on ühtne ning muidu tekib nimekaimudega probleem (näiteks Pille Tammesid on tõenäoliselt kümme või veelgi enam).

NB! Andmeid ei kuritarvita, SPÄM-teateid ei edastata, andmete turvalisus on tagatud.

KUIDAS SEE TÖÖTAB?

  1. Lasteaed sisestab Teie andmed teavitussüsteemi. 
  2. Lasteaia poolt saadetakse teile SMS, kus antakse teada, et lasteaed on Teid lisanud sõnumisaajate gruppi ning oma nõusolek tuleb kinnitada linna iseteenindusportaalis aadressil http://iseteenindus.tallinn.ee/. 
  3. Pärast sisselogimist peab:
  • nõustuma kasutustingimustega, 
  • minema alajaotusse „Isikuandmed ja teavitused“,  panema linnukese kasti  „Lasteaia teavitused“.ning salvestama
                                            

Seejärel saate lasteaia poolt edastatud SMS teavitusi. Kui te oma nõusolekut iseteenindus.tallinn.ee keskkonnas ei kinnita, siis te ei saa ka sellele grupile saadetud sõnumeid.

Kui Te soovite hiljem teenusest loobuda, saab seda teha samuti iseteenindus.tallinn.ee  keskkonnas, eemaldades linnukese või kustutades sealt oma telefoninumbri.

Voldik