Teenused ja hinnad

Toitlustustasu

Lapse toidukulu lasteasutuses katab lapsevanem.
• Toiduraha maksumus on 1,66 euroti sõimerühmas ja 1,79 euroti päevas lasteaiarühmas (Hoolekogu koosoleku protokoll nr 43; 08.02.2011).
• Toidupäeva maksumuse otsustab lasteaia hoolekogu.
• Toidupäeva maksumuse soodustust on võimalik taotleda Tallinna rahvastikuregistris olevatele lastele, kui pere netosissetulek ühe pereliikme kohta on alla 95,87 eurot (alus: Tallinna Linnavolikogu määrus nr 7; 04.03.2004).

Peredel, kelle kuu sissetulek  pereliikme kohta jääb alla 95,87 euro, on võimalik taotleda soodustust toiduraha maksmisel. Avaldus tuleb esitada direktorile  septembri ja jaanuari kuu 1. nädalal. Dotatsiooniavaldusele tuleb lisada pere sissetulekut tõendavad dokumendid.

Osalustasu

Alates 1. jaanuarist 2016 on koolieelsete munitsipaallasteasutuste vanemate poolt kaetava osa määra suuruseks ühe lapse kohta kuus 57,34 eurot  Tallinna Linnavolikogu 10.12.2015 määrus nr 27 „Koolieelsete munitsipaallasteasutuste kulude vanemate poolt kaetava osa määr" ).
• Vanema osa tuleb vanemal tasuda jooksva kuu eest vastavale lasteasutuse tulukontole.
• Lasteasutuse ajutise sulgemise ajal (ruumide remont, töötajate kollektiivpuhkus jne.), tasutakse vanema osa proportsionaalselt lasteasutuse lahtioleku ajale.
• Juhul, kui vanemal ei ole võimalik täies ulatuses vanema osa maksta, peab ta esitama vastavasisulise avalduse lasteasutusele.
• Lasteasutuse juhatajal on õigus vanema osa maksmisest osaliselt kuni 80% ulatuses vabastada vanem, kelle avalduses esitatud andmete õigsust on kirjalikult kinnitanud elukohajärgse linnaosa valitsuse sotsiaalhoolekande osakond. (alus: Tallinna Linnavolikogu määrus nr 9; 23.02.2006).

Vanemate poolt kaetava osa määra maksmisest vabastamise taotlusvormi ja selle täitmise infomaterjalid leiad  siit

Tallinna Muinasjutu Lasteaia arved koostab Tallinna Haridusameti II sektori raamatupidamise osakond. Lapsevanem saab arve  e-posti teel, selle puudumisel  rühmaõpetajalt.

Ruumide rent

Lasteaia saali on võimalik rentida huvitegevuse läbiviimiseks. Lasteia saali suurus on 60 ruutmeetrit.
Saali kasutamise tunnihind huvitegevuse läbiviimiseks  tööpäevadel esmaspäevast reedeni  on 6,00 €.

Saali ja teiste lasteaia ruumide ajutise kasutamise tunnihinnad on kehtestatud  Tallinna Haridusameti 08.juuni 2010 käskkirjaga nr 1-2/319 "Tallinna munitsipaalkoolieelsete lasteasutuste ruumide ja inventari kasutusse andmise tunnihinna kehtestamine".